Dynamická simulace je jako křišťálová koule, jen 100% přesná říká Petr Jalůvka z DYNAMIC FUTURE

Snad každý by chtěl znát svou budoucnost nebo alespoň kam povedou jeho jednotlivá rozhodnutí. Blízkou budoucnost už vám dovedou předpovědět ve firmě DYNAMIC FUTURE, jejímž zástupcem je Ing. Petr Jalůvka. Vlastní totiž křišťálovou kouli – moderní technologii založenou na prediktivní/dynamické simulaci.

Jedná se o model reality v bezrizikovém prostředí, který dává velice přesné odpovědi na veškeré otázky typu “co kdyby“. A jaký je výsledek? „Když najdeme to nejlepší řešení, se všemi jeho klady a zápory, tak následně spustíme implementaci “na čisto”,“ uvedl jednatel společnosti Ing. Jalůvka.

Dynamická simulace může ušetřit nemalé peníze.

„Je to velice specifická metodika, která umožňuje hloubkově prozkoumat jakýkoliv proces. Běžně se rozhoduje na základě základních 6 parametrů, protože více jich nelze standardními analytickými metodami podchytit. Ale realita má tisíce parametrů, které jsou spolu v nějaké interakci a rozhodně není nejlepší cesta zjišťovat jejich vazby změnami v reálném provozu,“ upřesnil Petr Jalůvka.

Simulace, kterou poskytuje DYNAMIC FUTURE, lze skutečně nazvat kříšťálovou koulí. Skrze ni je totiž možné náhlednout do budoucnosti téměř všech oblastí, od logistiky, výroby, optimalizace skladů až po stavby nových továren. Vaše obavy z nových kroků a změn ve vaší firmě se rozplynou spolu s odtraněním neznalosti. To dokazuje i prektivní úspěch u společnosti Euro – Šarm spol. s r.o. „Podařilo se nám nastavit procesy a personální obsazení v hlavním skladu na 5 let dopředu se 100% přesností,“ pochlubil se Petr Jalůvka.

Celý rozhovor s tímto odborníkem na dynamickou simulaci naleznete v článku zveřejněném na webu Komory logistických auditorů pod názvem Petr Jalůvka z DYNAMIC FUTURE: Děláme vlastně takovou kříšťálovou kouli.

Autor příspěvku: redakce