Logistics Ride 2018 ohlášena!

Logistics Ride je taková zvláštní logistická (ne)konference. Přednášející jsou logistici z běžného provozu a prezentují své vlastní projekty formou případových studií. Akce je také zvláštní v tom, že není ani v Praze, ani v Brně, ale v Ostravě. A to dodává celé akci pořádný říz.

Když k tomu přičtete organizaci pod křídly Logistické akademie v čele a odbornou patronací Jaroslava Bazaly, vznikne z toho opravdu pestrý a zajímavý logistický mix, který nemá u nás obdoby.

A třetí ročník Logistics Ride již má svůj pevný termín, nový web a dokonce i první protagonisty. Zatímco pokaždé byla akce v listopadu, nově se přesouvá na duben – konkrétně 19. a 20. dubna 2018. Ale aby novinek nebylo málo, logistická jízda se přesouvá také na nové místo – do fenomenálních a signifikantních prostor auly Gong v Oblasti Dolní Vítkovice.

Do startu Logistics Ride 2018 uteče ještě hodně vody, ale už teď je znám předběžný lineup a kdo tedy vystoupí?

Úvodního slova se ujme nikdo jiný než Jaroslav Bazala, otec myšlenky a celé akce. Jaroslav Uhlíř představí svůj projekt z oblasti agrologistiky, uvidíme Radka Davida z Logiconu, Denisu tkáčovou z Rittal, Ivu Sandriovou ze Střední školy v Karviné, která v roce 2018 otevírá také studijní obor logistiky, Michaela Radu – zastánce zero waste nebo Maxe Kováře z Varrocu.

Takže si nezapomeňte rezervovat termín už dnes a 19. a 20. 04. 2018 se na Logistics Ride 2018 určitě potkáme.

Autor příspěvku: redakce