Skladové zásoby a jejich výpočty pomocí KANBANu

Přední vzdělávací logistická instituce, Logistická akademie, přišla na trh se zajímavým projektem – výpočetními dílnami pro praktikující logistiky. Nejedná se o žádný kurz, kam přijdete a několik hodin posloucháte teorii, ale o velmi praktický workshop. Ze kterého si navíc odnesete domů nejen nové poznatky, ale především hotové výpočty.

V pořadí již druhá takováto výpočetní dílna je zaměřena na výpočty kanbanu a proběhne premiérově 10.07.  v Praze (další termíny jsou 15.08., 17.08, 21.09., 26.09., 19.10., 27.11.2017). Lektory jsou velmi zkušení logistici v čele s Ing. Jaroslavem Bazalou, ALog., ale také Radek David nebo Aleš Mandák.

Právě proto, že se jedná o praktické výpočty na vašich datech, je nezbytně nutné, abyste jako účastník na workshop přišli s vlastním notebookem a ideálně i se vzorky dat, na kterých výpočty budou probíhat. Jak uvádějí tvůrci této dílny, vlastní data nejsou podmínkou, ale výhodou (především pro vás). Pokud data nepřinesete, lektoři mají v zásobě řadu praktických příkladů, na kterých vás výpočty kanbanu naučí.

Kompletní informace vč. přihlášky o Výpočtech KANBANu najdete na oficiálním webu.

Autor příspěvku: redakce