V prosinci se bude v Praze konat konference CLC 2018

Od 3. do 5. prosince se bude v Praze konat konference CLC 2018, která je věnovaná logistice. Na konferenci budou účastníkům představeny nejnovější poznatky z logistiky a oblasti dodavatelského systému. Dozvědět se tak můžete něco o dlouhodobě udržitelné, zeštíhlené, zelené a chytré logistice nebo o Supply Chain Network Design. Pokud jsou vám bližší primární logistické procesy, pak se vám bude líbit na Session B, kde se dozvíte něco o logistice nákupu, interní logistice, zabývat se budete ale i distribucí a dalšími tématy.

Na třetím sezení budou hlavním tématem podpůrné logistické procesy, analýza zásob a jejich kontrola, balení zboží či řízení velkoobchodu nebo přeprava zboží. A co Session D? Těšit se můžete na informační a komunikační technologie v logistice, marketing, řízení lidských zdrojů, finance či právní aspekty v logistice. Řešit budete i management kvality či inovace a také rozhodování.

Program je velmi bohatý a každý si tam najde to své. Registrace stále běží, přihlásit se můžete do 31.října. Pozvání na Konferenci CLC 2018 přijali logistici ze ŠKODA AUTO Logistics experts či Dr. Ing. Cristian Schwede z Německa nebo prof. Jorma Imppola z Finska. Akci pořádá prof. Ing. Radim Lenort, Ph.D., ALog., který přednáší i na Logistické akademii či Vysoké škole báňské – Technické univerzitě Ostrava. To si přece nemůžete nechat ujít!

 

Autor příspěvku: Bára Urbanovská