Profesní setkání logistiků 2019 je za dveřmi

Téma letošní akce „LOGISTIKA V KAŽDÉ MINUTĚ“ slibuje, že se můžeme těšit na skvělou akci. Prostor bude věnován nejen přednáškám a představení nových technologických trendů, ale především diskusi, vzájemným konzultacím, načerpání inspirace a navázání nových kontaktů a spolupráce. A samozřejmě, chybět nebudou případovky. Cílem je alespoň jednou v roce propojit odborníky z akademické půdy i praktické logistiky a vytvořit prostor a podmínky pro sdílení poznatků, informací a příkladů praxe.

V luxusním prostředí SPA hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích se chystají dva dny plné logistiky a všeho, co s ní souvisí. Dozvíte se, jaké úkoly v rámci logistiky řeší výrobní podnik, velká nemocnice nebo třeba pivovar. Ve kterých odvětvích se s úspěchem uplatňují specializované informační systémy a aplikace nebo jaké jsou současné trendy v oboru logistiky. Nakouknete pod pokličku spousty logistických řešení a projektů.

Kdy a kde setkání proběhne?

Letošní Profesní setkání logistiků pořádané Komorou logistických auditorů proběhne ve čtvrtek a pátek 16. až 17. května 2019 ve SPA hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích.

Program akce, anotaci přednášek, spoustu dalších informací a přihlašovací formulář najdete v odkazu PROFESNÍ SETKÁNÍ LOGISTIKŮ 2019.

Autor příspěvku: Liběna