logistics ride

Přípravy na Logistics Ride 2020 jsou v plném proudu

Logistická akademie připravuje další ročník Logistics Ride. Tentokrát je tato akce logistiků pro logistiky, jak sami organizátoři svou logistickou jízdu nazývají, plánována na 23. až 24. dubna 2020 a odehraje se v industriálním prostředí Dolních Vítkovic v Ostravě.

Ryze praktické pojetí

Nejedná se o tradiční konferenci s přednáškami a teoretickým pojednáním na téma logistika. Logistics Ride směřuje především ke každodenní praxi. Jednotliví řečníci uvedou posluchače do konkrétních situací, které mohou nastat v práci logistika. Na konkrétních případech budou prezentována aktuální  témata, postupy, technologie, zkušenosti i inspirace.

Ke klíčovým benefitům akce patří i možnost navázat užitečné kontakty nebo zkonzultovat konkrétní potřeby jednotlivých účastníků. Ať už v průběhu samotné konference nebo na logistické párty.

Pokud je tedy logistika vaším každodenním chlebem, uvítali byste trochu inspirace, konzultací nebo jen setkání s ostatními lidmi z oboru, neměli byste si Logistics Ride nechat ujít. Logistics Ride je určena všem praktikům logistiky.

Více informací o Logistics Ride a kompletní seznam řečníků včetně prezentovaných témat najdete v odkazu: https://www.logistickaakademie.cz/blog/aktuality/startujeme-logistics-ride-2020

Nebo přímo na webu akce: https://logisticsride.cz/

Autor příspěvku: Liběna