Tatrovky na protiúčet jsou dostupné každému

Začátkem září předali zástupci TRUCK SERVICE GROUP (TSG) do užívání Statku Krumberk nové vozidlo TATRA PHOENIX. Společnost provozující zemědělskou a lesnickou činnost získala tatrovku protiúčtem. Možnost vyměnit starší auto za nový model takzvaným odkupem považuje podle průzkumu poradenské společnosti EY za důležitou 78 % kupujících.

TSG ze skupiny CZECHOSLOVAK GROUP zaměřuje pozornost k obchodnímu rozvoji značky TATRA. Kromě repasí, servisování, výkupů nebo pronájmů nabízí také prodej aut na protiúčet, a to ve spolupráci s NEVA GROUP, dealerem rozvážkových a variabilních vozů i velkých silničních tahačů. V případě zakázky pro Statek Krumberk ležící v Plzeňském kraji šlo o dodání nové TATRA PHOENIX určené k pohybu v nejtěžších terénech a odkup starší TATRA 815.

„Naším záměrem je vrátit tradičním českým tatrovkám slávu, dostat je k co nejvíce zákazníkům a ukázat, že obstojí ve všech potřebných situacích. Proto poskytujeme službu protiúčtu. Uživatel jezdí svým starším vozem přesně do chvíle, kdy mu předáme auto nové. TATRA je tak dostupná pro každého,“ říká obchodní ředitel TSG Radek Suk.

Zástupce Statku Krumberk oceňuje nejen dodržení všech ujednaných podmínek, ale především fakt, že ani na jeden den neztratil možnost tatrovku využívat, mohl plynule pokračovat v plnění zakázek a obhospodařování svých lesů: „Veškeré podmínky nákupu nového, ale i odkupu staršího vozidla, byly předjednány předem a vše, co bylo domluveno, tak platilo.“

Autor příspěvku: Karolina